Вітаємо Вас на нашому інтернет ресурсі, присвяченому новітньому підходу до проблем сучачного тваринництва та птахівництва!

Не секрет, що навіть сучасні, добре оснащені тваринницькі комплекси не можуть повністю вирішити проблеми, пов’язані з низькою продуктивністю і незадовільним станом здоров’я худоби і птиці.

Однією з головних причин цього є агресивні умови промислового вирощування, які призводять до стресового стану тварин, внаслідок чого у них істотно знижується імунітет, що, у свою чергу, призводить до розвитку різних захворювань, зокрема, таких поширених, як колібактеріоз і сальмонельоз.

Значно поліпшити ситуацію у великих тваринницьких комплексах, де вкрай важливо забезпечити ефективне лікування тварин, попередити розвиток захворювань і падіння стада, дозволять сучасні системні імунобіологічні препарати Ентеронормін і Ентеронормін Детокс.

Ці препарати розроблені фахівцями компанії “СГП “МБС” разом з науковцями Ужгородського Національного Університету
профілактика шлунково-кишкових захворювань
Дія системи представлених препаратів забезпечує нормальне всмоктування поживних речовин, вітамінів і лікарських засобів на всій протяжності кишечника тварини/птиці.
В результаті регулярного застосування цих пробіотиків формується і підтримується здорова мікрофлора організму тварин, завдяки чому вони набагато краще протистоятимуть негативним чинникам, властивим промисловому вирощуванню. Крім того, активні компоненти препаратів попереджають появу і перешкоджають накопиченню токсичних речовин, що потрапляють в організм тварин/птиці із зовнішнього середовища.
профілактика та лікування сальмонельозу, колібактеріозу, дисбіозу
Застосовуючи оздоровчу схему вирощування тварин/птахів, запропоновану “СГП “МБС”, Ви отримаєте стадо, стійке до зовнішніх негативних чинників, зокрема, згубним вірусним і бактеріальним захворюванням. При тривалому профілактично-оздоровчому застосуванні цих препаратів (упродовж 6-9 місяців) Ви зможете значно зменшити використання або зовсім відмовитися від агресивних антибіотиків, результат прийому яких може бути дуже неоднозначним.
Спеціальна схема вирощування, розроблена СГП “МБС”, основана на прийомі системних імунобіологічних ветеринарних препаратів (пробіотиків) Ентеронормін і Ентеронормін Детокс, дозволить Вам вирішити відразу декілька завдань:

  1. Отримати максимально можливу кількість якісної продукції, що відповідає усім стандартам ЄС.
  2. Понизити витрати кормів.
  3. Понизити витрати на придбання дорогих хіміотерапевтичних препаратів(включно з органічними кислотами, гепатопротекторами, сорбентами мікотоксинів і антибіотиками).
  4. Поліпшити екологічний стан навколо тваринницького комплексу за рахунок зменшення викиду в атмосферу таких шкідливих речовин, як аміак і сірководень, тварин/птахів, що виділяються в результаті життєдіяльності.
  5. Отримати сировину, придатну для виробництва біогазу: при застосуванні пробіотиків розкладання посліду відбувається не шляхом гниття, а у шляхом молочнокислого бродіння. Завдяки цьому знижуються викиди шкідливих газів (аміаку та сірко-водню) при збереженні енергетичної цінності сировини.