ПРО НАС

Ми не заперечуємо той факт, що співпрацюємо з провідними університетами країни.

Навіть більше, саме такий підхід дозволяє стимулювати вчених і підтверджувати власні напрацювання практичними дослідами.

Як самостійне підприємство TOB «СГП «МБС» побачило світ, а точніше український ринок, у 2012 році. Відтоді почалося активне просування препаратів під торговою маркою «ЕНТЕРОНОРМІН™».

Тим не менш, перші зрушення у цьому напрямку, спроби створення інноваційних препаратів і методик їх застосування почалися задовго до цього — у 2001 році.

Тоді наші фахівці, працюючи на базі Інституту мікробіології та вірусології під егідою НАНУ, створили перший поставлений на серійне виробництво пробіотик «Лактин-К».

Його, до речі, досі активно застосовують у промисловому і присадибному птахівництві.

Весь подальший час приділявся удосконаленню препарату, його характеристик, складу, методів вживання, наприклад, аерозольне розпилення і таке інше.

Набувши достатній досвід і колосальний багаж знань, колектив вирішив стати самодостатнім, та вийшов на ринок, як TOB «СГП «МБС».

Наш продукт «ЕНТЕРОНОРМІН™», а потім і «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» створювалися з урахуванням власних напрацювань, а також переваг і недоліків, пробіотичних комплексів, що існували в той час.

Наші труди були гідно оцінені Національним бюро стандартизації в 2015 році. Власне виробництво було визнано таким, що повністю відповідає вимогам ISO 9001 в частині управління якістю.

Наразі також тривають роботи з впровадження міжнародних стандартів GMP, що регламентують безпеку вироблених кормових добавок, а відтак, готових кормів.

 

Наші синбіотики «ЕНТЕРОНОРМІН™» і «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» є популярними в птахівництві (до 35% ринку) і тваринництві.

ЕНТЕРОНОРМІН™ з Йодіс+Se для птахівВідбувається так через те, що на промислових комплексах і в присадибних господарствах однаково гостро відчувається проблема падіння якості та кількості продукції.

У першому випадку на це впливають відверто агресивні та стресові, щодо тварин, методи ведення бізнесу, а в другому, здебільшого відсутність достатніх знань і ветеринарної підтримки.

Як наслідок, ми маємо зростання рівня і складності захворювань бактеріальної та грибкової природи, зниження здорового поголів’я, незадовільну спадковість і погану якість готового продукту (м’яса, яєць, молока і таке інше), часом небезпечного для самої людини.

 

Компанія TOB «СГП «МБС» запропонувала інший шлях, повністю рефлектує в слогані: «Норма, захист, продуктивність».

Ми надаємо пробіотик нового покоління, який:

  1. Нормалізує і підтримує на належному рівні корисну мікрофлору шлунково-кишкового тракту тварин і птахів;
  2. Захищає, полегшує перебіг і мінімізує наслідки серйозних захворювань;
  3. Підвищує продуктивність поголів’я.

Завдяки співпраці з провідними профільними НДІ та ВНЗ країни, зокрема, УжНУ, наша продукція проходить повний виробничий цикл, починаючи з фармацевтики та закінчуючи реальним застосуванням на практиці.

Гнучкий підхід дозволяє нам оперативно реагувати на результати досліджень, зауваження і пропозицій клієнтів в частині вдосконалення складу пробіотиків і схем їх вживання.

Саме тому наші препарати показують високу ефективність в промислових масштабах, дрібних господарствах, при розведенні великої рогатої худоби, свиней, птиці, а також для лікування і профілактики домашніх улюбленців — кішок, собак, хом’ячків і таке інше.

 

Ми завжди готові йти назустріч, обмінюватися інформацією і досвідом, підтримувати взаємовигідне співробітництво.

вгору