Для свійських тварин та птахів

Для свійських тварин та птахівДослідна, виробнича компанія «Сільськогосподарське підприємство мікробіологічні системи» (ТОВ «СГП «МБС») у співпраці з ведучими науковцями Ужгородського Національного Університету вже не перший рік реалізує на ринку пробіотичні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

Як показує практичний досвід, їх використання затребуване як с точки зору профілактики серйозних захворювань, так і безпосереднього лікування. Застосування ці препарати знаходять в обох видах тваринництва/птахівництва, характерних для теренів сучасної України: промислового та домашнього.

 

Проблеми галузі

Обидва згадані вище шляхи розведення свійських тварин чи птиці відрізняються масштабами, можливостями та кінцевими цілями. Очевидно, що промисловий спосіб використовується на великих фермах, комплексах, де часто є сучасне обладнання, ветеринарна підтримка.

В сільській місцевості десяток-другий курей, гусей, поросят – це часто запорука виживання, об’єктивна необхідність в умовах постійного дорожчання продуктів. Проте, доволі часто у власників таких присадибних господарств немає достатньо знань і навиків, а також адекватної підтримки з боку ветеринарів.

Крім того, в переважній більшості випадків умови утримування поголів’я далекі від ідеалу, не можна говорити про достатню гігієну. Це прямий шлях до розповсюдження бактеріальних і грибкових інфекцій (ентероколітів, дуоденітів, сальмонельозу, колібактеріозу і т. д).

А у випадку, коли в одному приміщенні (хай навіть роздільно) утримуються різні види тварин чи птиці, виникає ризик перехресного інфікування нетиповими збудниками.

Очевидно, що вчасно і адекватно реагувати на подібні ситуації досить важко, тому їх краще попередити за рахунок зміцнення індивідуального і колективного імунітету. Тут більш ніж високою ефективністю відзначаються синбіотичні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс», основна дія яких направлена на розвиток корисної мікрофлори кишечника тварин.

 

Харчування та імунітет

Для тваринницьких промислових комплексів і фермБільшість наших громадян хоч раз, але чули вислів «Ми те, що ми їмо», який цілком обґрунтовано можна поширити і на свійських тварин та домашніх улюбленців.

Справа в тому, що ті корми, якими господарі їх годують часто є «важкими для шлунку». Лише частина поживних речовин засвоюється організмом, робота ЖКТ порушується, що впливає на обмінні процеси, функції печінки нирок і в кінці кінців імунітет.

Якщо ввести в раціон домашніх тварин синбіотик «ЕНТЕРОНОРМІН™», то він поступово стимулюватиме розмноження корисних бактерій. Потужні колонії активізують роботу всіх важливих систем і органів, в тому числі імунітету.

В такому випадку, навіть якщо патоген потрапить до організму, можливостей для стрімкого розмноження на матиме. Подібна ситуація спостерігається і при утримуванні домашніх тварин: котів, собак, морських свинок і т. д.

В даному випадку умови в яких живе улюбленець, часто можна назвати навіть стерильними. Це зрозуміло, адже в такому випадку тварини розташовуються безпосередньо поруч із господарями. Тим не менш в такий спосіб баланс між корисною мікрофлорою кишечника і оточуючою мікрофлорою дому порушується, а у тварини розвивається дисбактеріоз.

 

Склад і його переваги

Ключовим компонентом комплексів «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» є активні колонії молочнокислих спорогенних бактерій. Крім них використовуються допоміжні компоненти, наприклад, хітозан, каолін-алюмосилікат, пивні дріжджі і таке подібне. Вони виконують роль сорбентів, гепатопротекторів, імуностимуляторів.

Про те, як ця суміш впливає на організм тварини вже згадувалось та крім того, вона дозволяє створити оптимальні умови і в самому загоні. Зокрема, частина колонії виходить із послідом, я біологічно активним. Тобто, у відходах життєдіяльності переважають процеси молочно-кислого бродіння, а не гниття.

Враховуючи, що кількість поголів’я у присадибних господарствах не досить велика, виробники з ТОВ «СГП «МБС» пішли назустріч власникам цих міні-ферм, пропонуючи свої препарати у різній розфасовці (пакети від 3 г до 1 кг). Це дуже зручно, оскільки є можливість застосувати синбіотик з огляду на кількість і види поголів’я.

вгору