Для домашніх улюбленців

Наші пропозиції для домашніх улюбленцівРитм, спосіб життя сучасного людського суспільства невпинно змінюється, цифрові технології проникають практично в усі сфери життєдіяльності.

Тим не менш мільйони наших співгромадян намагаються бути ближчими до природи, утримуючи вдома собак, котів, хом’ячків та інших тварин. Які б стерильні умови існування ми б не намагалися їм забезпечити, все одно існує ризик зараження патогенними бактеріями, які можуть викликати інфекції.

Для цього зовсім не обов’язково виходити на прогулянку, хоча безумовно, навколишнє середовище значно підвищує шанси отримати неприємний і небезпечний подарунок.

Між іншим, аж надто активне прагнення до чистоти, також може вилізти боком, адже в такому випадку порушується природний баланс між корисною і шкідливою мікрофлорою – простіше кажучи, дисбактеріоз. Він проявляється через розлади травлення, харчові отруєння, погіршення загального стану тварини, а також появу неприємних запахів.

 

Протокольний підхід

З погляду традиційної ветеринарної медицини і інфекції, і наслідки дисбактеріозу прийнято лікувати за допомогою антибіотиків. Вони ефективні проти патогенних мікроорганізмів, але мають вибіркову дію.

Тобто, коли збудника захворювання не вдається встановити, доводиться використовувати цілий ряд препаратів. Не завадить, лишній раз нагадати, що в такому випадку страждають і колонії корисних бактерій у кишечнику, а це призводить до ще більш вираженого дисбактеріозу.

Вихід із цього замкнутого кола можна знайти у сучасних синбіотиках «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс». Їх розробкою займались спеціалісти компанії ТОВ «СГП «МБС» у співробітництві із науковцями Ужгородського Національного Університету (УжНУ).

 

Нові колонії

Оскільки традиційні методи певною мірою не ефективні, а точніше, однобокі, то вирішувати проблему слід по новому.

Для домашніх улюбленцівЗокрема, розробники інноваційної методики пропонують зосередитись не на знищенні збудників хвороб, а на формуванні потужних колоній їх антиподів.

В цьому є очевидна логіка, адже корисна мікрофлора кишечника, в першу чергу дванадцятипалого відділу, є прямим стимулятором обміну речовин, травлення та імунної системи.

Тобто, завдяки прийому препаратів «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» вдається створити такі умови, коли організм домашнього улюбленця сам пригнічує шкідливі бактерії, без необхідності вживання широкого спектру антибіотиків.

Більше того, подібний вплив спостерігається не лише на кишковому рівні, а й в оточуючому середовищі. Приміром, якщо собака чи кіт більшість часу проводить вдома, то там також формується позитивний баланс корисного бактеріального фону, пригнічуючи аж надто активні патогени.

 

Склад і вплив

Для домашніх улюбленцівОбидва, згадані вище, продукти компанії ТОВ «СГП «МБС» є активними пробіотиками і синбіотиками, дія яких направлена на нормалізацію та підтримку корисної мікрофлори кишечника домашніх тварин. Такий ефект досягається за рахунок збалансованого складу препаратів, до якого входять:

  1. Життєздатні молочнокислі спорогенні бактерії в кількості: Enterococcus spp., Lactobacillus spp., Bacillus subtilis spp.;
  2. Хітозан – похідний полісахарид, який широко застосовують в якості кормових добавок. Сприяє зв’язуванню жирів, покращенню холестеринового обміну та перистальтики кишківника;
  3. Каолін-алюмосилікат – сприяє активному виведенню із організму тварини токсинів і продуктів метаболізму, зокрема, афлатоксину, охратоксину, вомікотоксину, зеараленону, а також важких металів;
  4. Сприятливе для розмноження бактерій середовище (автолізат пивних дріжджів, екстракти гірчиці, часнику, кориці і т. д).

Для прийому в тій чи іншій ситуації (профілактика, лікування) розроблені спеціальні методики і схеми. Регулярне вживання в якості харчової добавки дозволяє покращити апетит, функції печінки, попередити захворювання шлунково-кишкового тракту та нормалізувати його мікрофлору.

Доведено їх позитивний вплив на стимулювання обмінних процесів, зміцнення імунітету та нівелювання стресових станів, викликаних зміною кількісних та якісних показників режиму харчування.

вгору