Для тваринницьких промислових комплексів і ферм

Пропозиція для тваринницьких промислових комплексів і фермВ сучасному вітчизняному тваринництві спостерігається загальна деструктивна тенденція – зниження продуктивності поголів’я птиці, свиней, великої рогатої худоби та зростання захворюваності. Причому, ситуація зберігається незалежно від того, наскільки передовою технікою оснащена ферма.

Провідні науковці і представники галузі сходяться у думці, що причиною подібної ситуації є доволі агресивні методи вирощування тварин. Тобто та атмосфера в якій вони перебувають, по суті далека від нормальної, а значить, організм постійно перебуває в стресовому стані.

Це пряма дорога до зниження імунітету і, як наслідок, цілого букету серйозних захворювань. Фахівці компанії «СГП «МБС» у співробітництві із вченими УжНУ пропонують вирішувати дану проблему комплексно, застосовуючи новітні системні біологічно-активні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

 

Антибіотик чи пробіотик?

Будь-яка свійська тварина чи птиці не має такої схильності до особистої чи колективної гігієни, як, наприклад, людина. Наявність великої маси посліду в місцях перебування та годування, навіть при регулярній очистці, все одно формує сприятливі умови для розвитку патогенної мікрофлори.

Для тваринницьких промислових комплексів і фермВраховуючи, відверто низький імунітет поголів’я (причини вказані вище) – це прямий шлях до сальмонельозу, колібактеріозу та інших серйозних інфекцій. Подібна ситуація однозначно вимагає невідкладної реакції і як правило вона зводиться до використання широкого спектру антибіотиків.

Вони звичайно ефективні проти “поганих” бактерій, але під руку в даному випадку потрапляє і корисна мікрофлора кишечника. Саме вона багато в чому формує, зміцнює захисні властивості організму.

Відтак, вже “здорова” тварина отримує дисбактеріоз і додатково ослаблену імунну систему. Як наслідок, доводиться відновлювати мікрофлору кишечника, приймати біологічно-активні добавки і т. д. Спеціалісти «СГП «МБС» вирішили піти зовсім іншим шляхом, завдати, так званого, попереджувального удару.

Зокрема, пропонується у профілактичних цілях приймати пробіотики «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс», стимулюючи, таким чином, колонії корисних бактерій шлунково-кишкового тракту.

Такий підхід є об’єктивно обґрунтованим з наступних причин:

 1. По-перше, багата, розвинена мікрофлора кишечника сприяє кращому засвоєнню кормів і, як наслідок, потраплянню в організм більшої кількості корисних речовин;
 2. По-друге, це сприяє активізації обмінних процесів і нормалізації роботи всіх систем і органів, в тому числі репродуктивної;
 3. По-третє, більш ефективним стає імунітет. В таких умовах патоген, який потрапляє в організм, не отримує необхідних умов для активного розвитку, а кількість необхідних лікувальних препаратів зводиться до мінімуму.

 

 

Переваги пробіотиків

На базі «СГП «МБС», УжНУ та тваринницьких комплексів постійно проводяться випробування препаратів «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс», що дозволяє відпрацювати схеми його прийому для різних умов.

При цьому вдається досягти комплексного ефекту і не тільки по відношенню до тварин чи птиці:

 1. Продуктивність ферми підвищується як у кількісному, так і у якісному відношенні;
 2. Знижуються поточні витрати на заготівлю кормів та придбання профілактично-лікувальних засобів (антибіотиків, гепатопротекторів, сорбентів, амінокислот і т. д);
 3. В продуктах життєдіяльності тварин міститься значно менша кількість аміаку та сірководню, що однозначно покращує екологічний фон навколо ферми;
 4. З тих же причин послід є більш активним в біологічному плані, і може бути використаним для виробництва біогазу.

Пропозиція для тваринницьких промислових комплексів і фермВ складі препаратів «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» міститься комплексна колонія спорогенних молочнокислих бактерій Enterococcus spp, Bacillus subtilis spp та Lactobacillus spp. Їх концентрація в 1 г суміші досягає 5 млрд.

В якості допоміжних компонентів використовуються:

 1. Хітозан – сприяє розмноженню корисної мікрофлори, зв’язуванню та виведенню надлишкових жирів, важких металів, активізації холестеринового обміну;
 2. Пептон – джерело життєво необхідних амінокислот та вітамінів групи В;
 3. Каоліно-алюмосилікат – сорбент, який активно зв’язує та виводить із організму токсини;
 4. Екстракти: часнику, гірчиці, кориці – посилюють імунітет.
 
Відтак, регулярне використання ЕНТЕРОНОРМІНУ™ в промислових масштабах значно покращує стан здоров’я тварин і птиці, сприяє зростанню кількості та якості готової продукції та знижує сукупні затрати на її отримання.
вгору