Для виробників комбікорму

Для виробників комбікормуАналізуючи стан сучасного промислового тваринництва та птахівництва в Україні доводиться визнати той факт, що умови вирощування далекі від гармонійних, природніх. Ми маємо ситуацію, коли в гонитві за надприбутками більше уваги приділяють не психологічному стану поголів’я, а його продуктивності.

На превеликий жаль ці критерії є взаємопов’язаними, і якщо тварини перебувають у відверто стресовому стані, то імунітет знижується, падає апетит, зростає кількість хвороб, і як наслідок, погіршуються якісно-кількісні показники готової продукції.

Власники тваринницьких комплексів здебільшого намагаються цю проблему вирішити за рахунок зміни рецептури кормової бази, що в принципі має сенс. Більше поживних речовин повинно зміцнити імунну систему, активізувати процеси росту і т. д.

Проте на практиці доводиться стикатись із таким явищем, як засвоюваність корму. Тобто, фермер може скільки завгодно комбінувати раціон, але якщо організм тварини в силу тих чи інших причин не може його повністю використати, то продуктивності годі й чекати.

Найчастіше це пов’язано із загальним зниженням стану здоров’я, інфекційними процесами, що призводить до накопичення токсинів і зменшення популяції корисних бактерій у кишечнику. Так чи інакше, але фермерським господарствам доводиться збільшувати свої поточні витрати на кормову базу, профілактичні, лікувальні та реабілітаційні заходи, що відчутно б’є по кишені.

А між тим реальний вихід із цієї ситуації є завдяки продукції компанії «СГП «МБС» – пробіотичним харчовим комплексам нового покоління «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

 

Рецепт успіху

Оскільки всі проблеми починаються із порушення корисної мікрофлори кишечника тварини, то очевидним способом їх вирішити є відновлення бактеріальних колоній і їх зміцнення. Відбувається це за рахунок збалансованого складу пробіотика, ключовим компонентом якого є комплекс із активних молочнокислих бактерій виду Enterococcus spp., Bacillus subtilis spp. та Lactobacillus spp. Вони є стійкими до більшості найбільш вживаних у ветеринарній практиці антибіотиків, що дозволяє використовувати препарати під час лікування і в профілактичних цілях.

Крім біологічно активного ядра до складу «ЕНТЕРОНОРМІНУ™» входять допоміжні речовини: хітозан, пептон, каоліно-алюмосилікат, пивні дріжджі, екстракти кориці, часнику і т. д. Частина їх є джерелом незамінних амінокислот і вітамінів. Інші компоненти активізують обмін речовин, розмноження бактерій, сприяють зв’язуванню та виведенню токсинів, солей важких металів, жирів.

Препарати виробництва «СГП «МБС» виглядають реальною панацеєю для власників тваринницьких ферм, адже мають комплексний вплив на ситуацію. Крім прямого впливу на здоров’я поголів’я, зростання його продуктивності, є ще й опосередкований вплив. Зокрема, вдається знизити сукупні витрати на кормову базу та профілактично-лікувальні заходи.

Крім того, послід стає менш насичений аміаком, сірководнем, в ньому активізуються процеси молочно-кислого бродіння, а не гниття. Як наслідок, вдається покращити екологічний фон навколо ферми, а відходи життєдіяльності використати для виробництва біогазу.

 

А як же виробники кормів?

Для виробників комбікорму«ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» є унікальним біологічно активним комплексом тому, що він спеціально розроблений для змішування з кормом чи його обробки. Вигода для виробників комбікормів в цьому випадку очевидна – відпадає необхідність бракування сировини.

Адже тепер цілком реально використовувати дешеве зерно, яке уражене грибковими чи бактеріальними інфекціями. На якість готової продукції це не впливає ніяк.

Компанія постійно співпрацює в цьому напрямі із провідними науковцями України, споживачами та виробниками кормів. Результатом такої діяльності є низка адаптованих до умов промисловості схем вживання і поєднання синбіотиків. Вони виключають кардинальні зміни технологічного процесу, підвищуючи його ефективність.

вгору