Для ветеринарних клінік та аптек

Для ветеринарних клінік та аптекІ людей, і їхніх домашніх улюбленців, щодня оточують мільярди різних бактерій і вірусів, які за сприятливих умов сприяють розвитку в організмі інфекційних захворювань. Від цього не застрахований ніхто, але тварини, особливо свійські, куди більш чутливі до такого впливу.

Тому, кожен фермер, незалежно від розмірів господарства, чи власник домашньої птиці, худоби, котів, собак зобов’язаний вчасно уживати профілактичних і лікувальних заходів.

Одним із ноу-хау в цій царині, яке зараз набирає популярності в мережі аптек і ветеринарній практиці, є синбіотика нового покоління «ЕНТЕРОНОРМІН™». Його розробкою і випробуванням займався колектив компанії ТОВ «СГП «МБС».

 

Чому пробіотик?

Якщо переглянути статистику провідних тваринницьких комплексів країни, то виявиться, що значно покращити продуктивність поголів’я та його здоров’я не вдається. При використанні традиційних лікувально-профілактичних методів, обробки та технологічного процесу навіть найсучасніше оснащення не дасть відчутного результату.

Виною всьому є самі умови вирощування тварин чи птиці, які без сумніву можна охарактеризувати, як агресивні. В гонитві за надприбутками підтримується відверто стресовий стан поголів’я, що закономірно знижує його імунітет.

До того ж, забезпечити повну відсутність патогенної мікрофлори у комплексах нереально. Такі умови лише сприяють розвитку бактеріологічних та інфекційних захворювань, зокрема, колібактеріозу та сальмонельозу.

Для ветеринарних клінік та аптекВ такій ситуації, як правило, вдаються до активної антибактеріальної терапії засобами широкого спектру дії. Проте такий підхід має і зворотну сторону медалі – руйнування корисної мікрофлори кишечника, яка тісно пов’язана з роботою імунної системи.

До того ж, сліди такої терапії однозначно зберігаються у продуктах тваринництва/птахівництва, особливо м’ясі, молоці і похідних, яйцях, впливаючи вже на здоров’я людини.

Саме тому, спеціалістами ТОВ «СГП «МБС» було запропоновано кардинально інший підхід до цієї проблеми – використання пробіотичних/синбіотичних комплексів типу «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

 

Переваги таких препаратів очевидні:

  1. По-перше, формується природний каталізатор імунітету – корисна мікрофлора кишечника. Завдяки їй підвищується опір організму інфекціям;
  2. По-друге, концентрація корисних бактерій збільшується і у межах комплексу, присадибного господарства, що також знижує кількість збудників;
  3. По-третє, вдається значно підвищити якість і кількість продукції, при зниженні поточних затрат (кормова база, профілактика, лікування);
  4. По-четверте, екологічна ситуація в самому комплексі і навколо нього покращується. Енергетична цінність продуктів життєдіяльності, зокрема, в плані виробництва біогазу, зростає в рази.

 

Використання у ветеринарній практиці

Для ветеринарних клінік та аптекПовністю виключити ймовірність розвитку різного роду інфекцій у домашніх чи промислових тварин неможливо, через об’єктивні причини. Це значить, що власнику поголів’я однозначно доведеться звертатись за допомогою до практикуючого ветеринара та профільних аптек.

Питання тільки в тому, який спосіб лікування або ж профілактики обрати: традиційний, який базується на сильних антибіотиках, чи прогресивний, з використанням безпечних препаратів нового покоління із серії «ЕНТЕРОНОРМІН™».

Відразу хочеться зауважити, що повністю відмовитись від антибактеріальної терапії при використанні синбіотиків на початкових етапах навряд чи вдасться, але в подальшому його можна звести до мінімуму. Багаті корисною спорогенною мікрофлорою (Lactobacillus, Bacillus, Enterococcus).

 

Препарати рекомендуються ветеринарами у наступних випадках:

  1. Профілактика і лікування захворювань, викликаних патологічними збудниками бактеріальної природи, в тому числі сальмонельозу;
  2. Усунення проявів і наслідків розладів системи травлення на фоні стресових станів поліетіологічної природи;
  3. Зниження навантаження на печінку з боку токсинів;
  4. Відновлення організму тварини після активної хіміотерапії, а також, порушення режиму і структури харчування.

 
Спеціалістами компанії, а також представниками галузі ведеться активна співпраця з пошуку нових форм і методик прийому синбіотиків «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

Їх використання призводить до формування поголів’я, стійкого до негативних факторів, а значить, зниження частоти важких захворювань у ветеринарній практиці.

вгору