Повернення та обмін

Ми поважаємо кожного нашого клієнта та цінуємо Ваш час!

Хоча, згідно Закону України «Про захист прав споживачів»*, «Лікарські препарати і засоби» не можна повернути, все одно ми згодні піти Вам на зустріч, за умов:

– Претензії на пошкодження товару в процесі транспортування.
– Відсутність товару або закінчення строку придатності, приймаються за умови отримання замовлення, згідно з правилами ** (перевірка цілісності упаковки, вкладення, його наявність, рядки придатності і т.д.) Невідповідності при цьому, необхідно документально підтвердити.

Фактом угоди Покупця з вищевикладеним є оплата Покупцем замовленого товару.


**Правила отримання Вами замовлення

Шановні клієнти! Всі наші товари, що пересилаються кур’єрськими службами, застраховані. Тому, всі невідповідності товару при отриманні (пошкодження, відсутність, терміни придатності) підлягають заміні, але, тільки за умови виявлення таких на місці вручення, що також необхідно документально підтвердити.

 

Перелік документів, необхідних для заміни непридатних (відсутніх) товарів

1. Перевірте цілісність упаковки (звертайте увагу на розриви і вмятини).

2. Розкрийте упаковку, перевірте вміст, огляньте на предмет пошкоджень, наявності товару і терміни його придатності.

3. У разі виявлення невідповідностей Вам необхідно передзвонити нам і тут же в офісі перевізника скласти акт прийому, в якому зафіксувати стан упаковки, наявність маркування на упаковці «крихке», описати невідповідності товару.

4. Скласти письмову претензію, про заміну невідповідних товарів, із зазначенням їх вартості. Компанії-перевізники не приймають претензії після видачі вантажу.

При дотриманні перерахованих вище пунктів, ми зобов’язуємося в найкоротші терміни провести Вам заміну товару.

При поверненні товарів, без браку і пошкоджень, вартість транспортування здійснюється за рахунок відправника (клієнта).


*Повернення або обмін товарів для домашніх тварин належної якості не регламентується окремо Законом України “Про захист прав споживача”.

До зоотоварів застосовні ті ж правила, які поширюються на відповідні групи товарів, призначені для людського користування.


Способи повернення/обміну

– Транспортною компанією, якою було доставлене ваше замовлення в вашому місті.

Зверніть увагу: повернення або обмін товару здійснюється тільки після попереднього узгодження з нашим менеджером.

Якщо повернення або обмін відбувається з причини неналежної якості або невідповідності замовлення, повернення або обмін здійснюється за рахунок ТОВ «СГП «МБС».

У разі якщо повернення або обмін товару відбувається не з вини ТОВ «СГП «МБС» – транспортні послуги будуть платними за тарифами Нової пошти.


Способи відшкодування грошових коштів

-готівкою
-банківська картка

Зверніть увагу: зробити повернення грошових коштів або обмін товару ми зможемо протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання товару до нас на склад для оцінки його товарного вигляду.

вгору